Witamy w Centrum Rumianek
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę: tel. 12­ 356 ­ 56 15 ; tel. kom.­ 884­ 887 777
Witamy w Centrum Rumianek
Centrum Rumianek
Centrum Rumianek - Salon kosmetyczny w Krakowie.

Masaże

Masaż klasyczny jest najpopularniejszym masażem, który w zależności od intensywności może pełnić funkcję leczniczą, relaksacyjną lub pobudzającą. Celem masażu klasycznego jest poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta. Masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego.


Mazaż relaksacyjny to spokojny, delikatny i płynny masaż, który rozluźnia spięte mieśnie i przywraca spokój i odprężenie ciału. Pomimo swej łagodnej formy powoduje on bardzo głęboki stan relaksacji gdyż jego działanie koncentruje się na wyciszeniu układu nerwowego. Polecany jest szczególnie osobą spiętym i zestresowanym.


Masaż aromaterapeutyczny- to masaż z zastosowaniem mieszaniny olejków rozpuszczonych w naturalnych olejach roślinnych. W trakcie masażu następuje penetracja olejku w głąb skóry i ciała. Olejki działają na zakończenia nerwowe w skórze co powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i najbardziej pożadany efekt relaksu i odprężenia pacjenta. Masaż aromaterapeutyczny łagodzi napięcie nerwowe, uśmierza ból, łagodzi napięcie i zmniejsza objawy stresu.


Masaż bańką chińską ostatnimi czasy jedna z najbardziej popularnych metod walki z cellulitem.Najpopularniejsze strefy na których skupia się masażysta to uda i pośladki. To te rejony kobiecego ciała są bardzo narażone na gromadzenie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a w efekcie powstawanie skórki pomarańczowej.


Masaż twarzy, szyi i dekoltu Dzięki odpowiednio dobranym preparatom kosmetycznym masaż jest idealnym sposobem na odżywienie i nawilżenie skóry. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza, usuwa objawy stresu i niepokoju, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku. Poprawia krążenie krwi i limfy, działając ujędrniająco na skórę twarzy.
Strona główna | O nas | Usługi | Galeria | Aktualności | Kontakt
Copyright © LABARUM Design by TemplateYes